Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя завжди відзначався не лише високим рівнем фахової підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій, але й умінням цікаво та змістовно організувати відпочинок студентів. З  3 по  7 квітня 2017 року цикловими комісіями комп’ютерних систем і мереж та програмних систем і комплексів було організовано та проведено предметний тиждень. Тиждень комп’ютерних дисциплін мав навчальну, пізнавальну та розважальну мету.

У рамках тижня комп’ютерних дисциплін відбулася велика кількість цікавих заходів: логічно-пошукова аркада «Комп-Квест», ігровий чемпіонат «Game Over», конкурс стінгазет «FreeSoftware», конкурс відеороликів «Моя спеціальність». Також була зустріч з ІТ-фахівцями Тернополя та презентація курсів «Злет», пізнавально-розважальна програма та підведення підсумків тижня.

Під час тижня комп’ютерних дисциплін викладачем Штокало Л.Я. було проведено чотири радіоефіри на такі теми: «Відомі програмісти-українці», «Жінки-програмісти», «Музика і комп’ютер» та «Соціальні мережі за і проти». Основою для останнього радіоефіру було соцопитування, проведене серед студентів та викладачів коледжу.  

Перемогу в загально-командному заліку отримала група ОКС-306 (68 балів), друге місце – група ОПК-221 (65 балів), та третє – ОПК-121 та ОКС-106 (56 балів).

Тиждень комп’ютерних дисциплін отримав схвальні відгуки коледжної студентської спільноти та викладацького колективу. 

Вітаємо переможців і учасників конкурсів!

{gallery}news/2017/2017_04_14/2{/gallery}