16-17 листопада 2017 року в коледжі – і на відділенні молодших спеціалістів, і на відділенні професійної підготовки – ознаменувались Дебютом першокурсника,  уже традиційною подією, приуроченою до святкування Міжнародного Дня студента. Щороку це урочисте, творче дійство запалює нові зірочки на коледжному небосхилі. Щороку молоде учнівське та студентське поповнення дарує глядачам чудові,  неординарні, цікаві і веселі номери. Ось і цей рік не став виключенням. Першокурсники коледжу продемонстрували величезне розмаїття своїх обдарувань. Була тут і гра на музичних інструментах, і танцювальні номери, і вокальні виступи , і веселі та кумедні сценки. 

Студенти старших курсів також не залишились осторонь,  підготували цікаву та насичену концертну програму для гостей свята та своїх молодших колег.  Вокальні номери продемонстрували Д. Рега, І. Павлюк, В.Телекова. З молдавським танцем виступив зразковий танцювальний колектив «Промінь» під керівництвом Л.Лірської.

Дебют першокурсника часто стає першою сходинкою розвитку творчої кар’єри студентів. Так, улюбленці публіки – Тетяна Дзюба та Іван Нагачевський, учасники народного художнього вокального ансамблю «Галичани» під керівництвом Н. Олещук, цього року вийшли і на всеукраїнський та міжнародний рівень: стали лауреатами першого ступеня фестивалю «Окрилені піснею» між вищими навчальними закладами Тернополя, переможцями  Всеукраїнського фестивалю української народної пісні «Соловейко», лауреатами другого ступеня Міжнародного фестивалю «Кришталевий жайвір».

Загалом же свято подарувало море чудової музики, усмішок, гарного настрою і залишилось у серцях та пам’яті всіх учасників та гостей, котрі долучились до цього неповторного  дійства. 

{gallery}news/2017/2017_11_23/2/1{/gallery}

{gallery}news/2017/2017_11_23/2/2{/gallery}