16 жовтня 2014 року в Народному Домі «Перемога» відбулась щорічна регіональна «Студентська Доба – 2014», де взяли участь 9 університетів і коледжів Тернополя та області. Організатором дійства стала тернопільська молодіжна організація «Файне місто». Цього разу на заході була й команда від Технічного коледжу.

Розпочалась Доба з офіційного відкриття, де виступали організатори заходу та представники міської влади.

«Мені приємно цього року бачити тут не тільки представників ВИШів Тернополя, а й студентів з області. Це означає, що студентська доба перейшла вже на новий, вищий рівень. Бажаю вам терпіння, сил та натхнення до плідної праці, адже вам прийдеться думати та змагатися цілу добу», – звернувся до учасників голова організації «Файне місто» Василь Томчишин.

Першим для учасників став тренінг від Івана Омеляна, студентського президента України 2007-2008 років. Говорили про механізми контролю влади народом, співпрацю молоді та бізнесу міста і утвердження Тернополя, як студентської столиці України.

Потім команди виступили з представленнями на тему «Чому саме ми?». Робили їх як у форматі відео, так і перед залом на сцені Народного дому.

Так, впродовж цілого дня учасники мали змогу поспілкуватись: з кандидатом у Народні депутати Андрієм Дзендзелем на тему: «Молодь і політика», директором з маркетингу компанії «Опілля» Назаром Зелінкою, засновником «Агропродсервісу» Іваном Чайківським, ресторатором Віталієм Мариновським.

Головним завданням для команд стала генерація ідей проектів на три теми:

  1. Утвердження Тернополя як студентської столиці;
  2. Співпраця молоді та бізнесу;
  3. Механізми контролю влади народом.

Представити проекти потрібно було о 9 годині ранку другого дня.

Також, близько 18 години проходила зустріч з представниками об’єднання «Самопоміч», які розповіли про свою передвиборчу програму та відповідали на запитання присутніх.

Близько першої  ночі розпочались безпосередні змагання між командами. Спробувати свої сили учасники мали змогу у «Що?Де?Коли?», картковій грі «Мафія» та Дебатах.

Втомлені, але впевнені у собі студенти зранку представляли свої проекти. Їх було багато, але журі та представники влади виділили лише один – проект команди ТК ТНТУ. Він представляв собою масове студентське селфі, яке мало б зібрати 3 000 учасників і потрапити, як нова номінація у книгу рекордів України. Секретар ТМР, Ігор Турський відмітив, що це стало б неабиякою PR-акцією для Тернополя, як молодіжної, студентської столиці України.

Підсумовуючи результати всіх змагань команда від ТК ТНТУ зайняла третє місце та була відзначена як автор найкращого та найперспективнішого проекту.

{gallery}news/2014/2014_09_11/5{/gallery}

Борщ Роман