З 13 по 18 травня 2019 року у Технічному коледжі Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя пройшов тиждень радіо.

Так, протягом тижня майбутні спеціалісти в галузі телекомунікацій та радіотехніки змагалися за першість у різноманітних конкурсах та змаганнях. Серед них не лише професійні конкурси («Конкурс на кращого раджіомонтажника», «MULTIVIBRATORQUEST», «RADIO раллі», «Конкурс відеороликів «Моя спеціальність»), а й різноманітні спортивні змагання, а саме: турнір з футболу, волейболу, перетягування линви та спортивна естафета,  які дали можливість студентам продемонструвати не лише свої професійні знання та вміння, а й культурний та спортивний розвиток.

Даний тиждень радіо є в коледжі традиційним і щорічно дозволяє виявляти юних талантів-радіотехніків, сформувати команду коледжу для участі у Всеукраїнській олімпіаді з радіоелектроніки. Разом з тим, цей захід дає можливість студентам весело та змістовно провести позаурочний час, познайомитись із колегами з інших груп, завести нових друзів. Адже працівники в галузі телекомунікацій повинні бути не лише професіоналами своєї справи, а й мати високий культурний рівень. Тому викладачі циклової комісії радіотехнічних дисциплін при допомозі викладачів інших циклових комісій прикладають багато зусиль не тільки щоб забезпечити професійний ріст студентів, а й намагаються забезпечити їх всесторонній розвиток. Одним із найяскравіших дійств став MULTIVIBRATORQUEST, під час якого студенти не тільки вирішували різноманітні радіотехнічні завдання, а й мали можливість заробити певні призи.

У п’ятницю, в заключний день відбувся конкурс відеороликів «Моя спеціальність» та підведення підсумків тижня радіо. Переможці тижневого «радіомарафону» були нагороджені грамотами та заслуженими призами.

{gallery}news/2019/2019_05_24/1{/gallery}