Дипломне проектування є завершальним етапом навчання студентів у коледжі і  має на своїй меті систематизацію, закріплення та розширення теоретичних знань за фахом, практичне оволодіння студентами  навиками самостійного вирішення технічних, технологічних і організаційно-економічних задач.

Дипломне проектування студентів спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»  реалізовується за такими напрямками:

  • проектування чи модернізація комп’ютерних мереж;
  • розробка мікропроцесорних систем;
  • розробка прикладного програмного забезпечення та web-контенту;
  • технічне обслуговування апаратних засобів комп’ютерних систем та мереж.

Теми дипломних проектів укладені з врахуванням специфіки підготовки молодших спеціалістів, вимог освітніх програм, власного досвіду керівників дипломного проектування. Також під час розробки тем було враховано  замовлення і рекомендації виробничих підприємств, навчальних закладів, банків, організацій різної форми власності.

З 15 по 25 червня відбулися захисти дипломних проектів молодших спеціалістів, які навчалися за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія». Всі студент, які навчалися за цією спеціальністю, успішно захистили подані ними до екзаменаційних комісій дипломні проекти.

Рецензентами проектів були провідні викладачі з Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, а головами екзаменаційних  комісій – практичні фахівці в галузі інформаційних технологій Тернополя. Голови комісій та рецензенти відмітили достатньо високий рівень дипломних проектів їх актуальність та практичне спрямування.

Щиро вітаємо випускників! Бажаємо міцного здоров’я,  творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях. Нехай кожний день життя наповнює ваші серця святковим настроєм і радістю, дарує любов, надійних друзів, приємні події!

 {gallery}news/2021/2021_07_12{/gallery}