На відділенні професійної підготовки проведено ряд заходів, присвячених Всесвітньому Дню туризму та десятиріччю професії “Агент з організації туризму”.

Розпочиналась декада із презентації професії у вестибюлі корпусу. Бажаючі могли перевірити свої знання з географії у конкурсі “Мальовнича Україна”. Кращою була учениця групи АТО-27 Пакулець Ірина.

{gallery}news/2014/2014_09-10/1{/gallery}

Турист – це людина, яка любить подорожувати, відкривати нові далі… Св. Августин зауважив: “Світ – це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку”. Подорожуючи, щоразу відкриваєш для себе нове, дізнаєшся захоплюючі легенди, неймовірні факти, збагачуєшся враженнями від мальовничих пейзажів та знайомствами з цікавими людьми. Подорожі надихають, заряджають енергією та змушують по-іншому подивитися на життя. Мандрівка – це завжди нові емоції і море позитивних вражень.

Отож, при опануванні професією важливо не тільки вивчати теоретичні основи, але і організовувати та проводити краєзнавчі екскурсії. Маршрут Тернопіль – Залужжя – Збараж в коледжі став традиційною щорічною посвятою у туристи для першокурсників.

{gallery}news/2014/2014_09-10/2{/gallery}

Спорт і здоров’я людини – невіддільні. Спорт позитивно впливає на весь організм, в тому числі і на психіку: під час фізичних навантажень людина відчуває «м’язову радість» через виділення в кров відповідних гормонів. А спорт і туризм крокують поруч. В рамках декади професії проведено спортивно-туристичні змагання.

{gallery}news/2014/2014_09-10/3{/gallery}

Велике значення у роботі агента з організації туризму має спілкування і встановлення контактів з людьми, вміння переконувати, пропонуючи найкращі варіанти. Учнями групи АТО-37 було продемонстровано високий рівень кваліфікації під час екскурсій у центр національно-культурного відродження “Просвіта”, які вони підготували та провели. Основною метою екскурсій було познайомити першокурсників коледжу з величезною історичною, духовною, культурною спадщиною українського народу, сприяти вихованню істинних патріотів-українців, гордих та волелюбних.

{gallery}news/2014/2014_09-10/4{/gallery}

Кульмінацією декади професії став пізнавально-розважальний захід “А нам вже ДЕСЯТЬ”.

Останнім часом кількість людей, які хотіли б “побачити світ”, значно зросла. Для якісного задоволення їхніх потреб виникла необхідність у кваліфікованих фахівцях, які могли б повною мірою здійснити всі забаганки клієнтів. Цими фахівцями і є туристичні агенти.

За десять років 232 випускники коледжу отримали диплом кваліфікованого робітника за професією  “Агент з організації туризму”. Кожен з них знайшов своє місце у житті. Та в кожного бентежно стукає серце при згадці про роки навчання в коледжі. З’являється бажання відшукати «пристань», пройти коридорами, посидіти за своєю партою, зустрітися у рідному кабінеті. Тому випускники зібрались на перший маленький ювілей та за доброю традицією, що є в коледжі, привітали першокурсників, які будуть здобувати ту ж професію.  Протягом свята присутні пригадували, як виникла та розвивалась професія, як склались долі випускників; ознайомлювались, як навчаються та подорожують теперішні учні. Гості та учасники зустрічі отримали велику кількість позитивних емоцій, адже для них були представлені і гумористичні сценки, і пізнавальні конкурси. Свято об’єднало всіх у колектив талановитих, здібних, розумних, кмітливих туристів, якими пишається коледж.

{gallery}news/2014/2014_09-10/5{/gallery}