1 вересня о 11 год. в Технічному коледжі відбулася урочиста лінійка, присвячена початку нового 2015-2016 навчального року. Цьогоріч навчальний заклад прийняв 778 нових студентів-першокурсників.

Зі словами вітання та благословення молоді на плідну працю та нові здобутки звернувся до усіх отець Юстиніан, побажавши Божої благодаті, миру та злагоди у кожній українській домівці.

Зворушили слова директора Технічного коледжу – Калушки Володимира Павловича, який зауважив, що головне завдання усього педагогічного колективу та дирекції навчального закладу – це виховання нового покоління впевнених у собі, творчих та висококваліфікованих особистостей, які будуватимуть нову незалежну та квітучу державу.

Приємно зауважити, що лави наших студентів активно поповнюють студенти з демократичної Республіки Конго та Синегалу, які також привітали усю студентську родину українською жартівливою піснею «З сиром пироги» та на французькій мові виконали композицію про мир.

Першовересневий дзвінок продзвенів востаннє у стінах нашого закладу для студентів-іноземців, які отримали сертифікати про закінчення підготовчого відділення.

Бажаємо випускникам успіху, а першокурсникам – наснаги, терпіння та творчих здобутків.

{gallery}news/2015/2015_09_03/3{/gallery}