ІІІ Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Токар» серед студентів технікумів та коледжів, що навчаються за спеціальністю «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», проведено в Черкаському політехнічному технікумі 23–25 квітня 2015 року. Після урочистого відкриття за участю представників партнерів та гостей конкурсу 19 учасників у складі команд 11 навчальних закладів виконували тестові завдання з дисциплін професійно-практичної підготовки в комп’ютерних лабораторіях ЧПТ. Другий, практичний, тур Конкурсу проводився в механічному цеху генерального партнера – ЗАТ «Черкасиелеватормаш»: конкурсанти на токарних верстатах самостійно виготовляли деталі, користуючись власним ріжучим та вимірювальним інструментом.

Студенти Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя Лось Ігор Геннадійович (група ОМР–300) та Олійник Ярослав Олегович (група ОМР–400) прийняли участь в ІІІ Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «Токар».

За результатами теоретичної і практичної частин студент Олійник Ярослав Олегович зайняв почесне третє місце, а команда Технічного коледжу ТНТУ імені І.Пулюя зайняла третє загальнокомандне місце в ІІІ Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності за професією «Токар».

Вимогливе компетентне журі під керівництвом головного технолога підприємства Музичка О. П. враховувало при оцінюванні роботи не тільки якість виробу (за зовнішнім виглядом, дотриманням розмірів, шорсткістю поверхні), а й зовнішній вигляд учасників, підготовку верстата до роботи, організацію робочого місця та дотримання технології обробки, правил охорони праці, норм часу. Під час Конкурсу учасники зацікавлено оглянули виробництво, де застосовано сучасне високотехнологічне обладнання, ознайомилися зі зразками продукції – екструзійне, олійнопресове, зернотранспортне і біопаливне обладнання, що виготовляє ЗАТ «Черкасиелеватормаш» з торговою маркою Bronto, використовують вже більше 2200 підприємств в 44 країнах по всьому світу. Провідні фахівці підприємства провели для керівників команд і гостей семінар з актуальних питань автоматизації проектування та виробництва, забезпечення якості продукції.

Переможці Конкурсу отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів, всі учасники і команди – подяки, фото звіти, сувеніри від науково-інженерного центру «Сканер» та туристичні путівники «Черкащина: від краю і до краю» від автора ідеї – Ігоря Одокієнка.Організатори Конкурсу щиро вдячні партнерам – ЗАТ «Черкасиелеватормаш», НІЦ «Сканер», ДП «НВК «Фотоприлад», ПВКП «Огрант», ТОВ «ВиВа-трейд», ТОВ «НВО Станко-Груп», Черкаській торгово-промисловій палаті за технічну, матеріальну та організаційну підтримку, співпрацю в питаннях підготовки молодих кадрів машинобудівників на належному рівні – виробничники розуміють, що це найголовніша на сьогодні умова для успішного розвитку галузі.

Учасники і гості Конкурсу – викладачі, майстри виробничого навчання і студенти із Тернополя, Дрогобича, Херсона, Нової Каховки, Полтави, Жовтих Вод, Кіровограда, Олександрії, Світловодська – ознайомилися з лабораторіями, кабінетами, майстернями, експозицією музею Черкаського політехнічного технікуму та фотовиставки з життя колективу, де сьогодні готують молодших спеціалістів за 10-ма спеціальностями виробничого спрямування. Проведено цікаву екскурсію по місту та організовано поїздку історичними місцями Чигиринщини, де в ці дні проходило традиційне вшанування героїв Холодного Яру.

{gallery}news/2015/2015_05_06/img{/gallery}

 {source}

<iframe src=”http://docs.google.com/gview?url=http://tk.te.ua/tk/new/news/2015/2015_05_06/protokol.pdf&embedded=true” style=”width:100%; height:550px;” frameborder=”0″></iframe>

{/source}