3 червня 2015 у Технічному коледжі ТНТУ ім. Івана Пулюя відбулося відкриття меморіальної дошки пам’яті випускника цього навчального закладу, Віктора Гурняка, який загинув в зоні АТО.

Віддати шану герою прийшло близько 300 людей, серед яких були студенти та викладачі, влада міста та області, побратими з організації «ПЛАСТ» і з батальйону, де служив Віктор.

Розпочали урочисте відкриття з вітального слова голови Тернопільської держадміністрації Степана Степановича Барни, який закликав молодь рівнятися на Віктора Гурняка, завдяки якому студентство коледжу має змогу провадити мирний спосіб життя у такий важкий час.

Слово також мав близький друг загиблого Віктора, Назар Зелінка: «…Хочеться сказати, що Віктор завжди ставив чиєсь попереду свого. Саме Вітька я б ставив прикладом тої жертовності для близьких, для України».

Технічний коледж пишається, що мав змогу навчати таку людину, як Віктор, який на ділі показав патріотизм, любов до рідної держави, жертовність їй, а це саме ті риси, які визначають свідомого та доброго громадянина.

{gallery}news/2015/2015_06_08/01{/gallery}