Запрошуємо Вас стати фахівцем за спеціальністю 242 Туризм і рекреація

Галузь знань 24 Сфера обслуговування

Тернопільський фаховий коледж має досвід підготовки фахівців в галузі туризму – більше 10 років

В нас Ви отримаєте:

  • Диплом молодшого бакалавра з туризму і рекреації лише за 3 роки
  • Володіння 3-ма іноземними мовами (англійська, німецька, польська)
  • Знання і навички ведення туристичного бізнесу
  • Туристичну практику в Україні та за кордоном
  • Можливість продовжити освіту в Європі та вдома
  • Подорожі, спорт і цікаве дозвілля

Запоруки і перспективи вашого успіху:

– світовий туризм відновлюється після пандемії прискореними темпами

– ринок потребує все більше фахівців із знанням кількох іноземних мов

– до України вже прагнуть іноземні туристи – ми зацікавили цілий світ

– всі вище перелічені фактори – це гарантія вашої затребуваності і високого заробітоку

– Можливість пізнавати світ, заробляючи кошти – крутий бонус роботи в туризмі.

Професійні роботи, які можуть виконувати наші випускники: організатор туристичної і готельної діяльності; фахівець з туристичного обслуговування; консультант з подорожей; організатор подорожей (екскурсій); фахівець з готельного обслуговування; інструктор-методист з туризму; інструктор оздоровчо-спортивного; фахівець із туристичної безпеки; фахівець з розвитку сільського туризму; фахівець із організації дозвілля; фахівець із спеціалізованого обслуговування; фахівець із туристичної безпеки; екскурсовод; інспектор з туризму; агент з організації туризму; груповод; інструктор спортивний з туристичного супроводу;  провідник та інші.

Це вас мотивує обрати перспективну спеціальність – Туризм і рекреація

Від початку 2022 року туризм демонструє свої величезні темпи зростання. У людей виникла необхідність задовольнити попит на рекреацію та відпочинок, відкладений через пандемію. Отже, туристична галузь щороку потребуватиме все більше фахівців туризму.

Через війну в Україні туристична галузь сповільнила темпи зростання, але зберегла позитивні тенденції. Туристичні фірми адаптувались до нових умов і організовують відпочинок як за кордоном, так і внутрішній туризм. А після перемоги тисячі іноземних туристів ринуть до України.

Навчаючись в фаховому коледжі за спеціальністю Туризм, студенти отримають ряд переваг, перелічених вище. Особливо важливими для подальшого працевлаштування і попиту на їхню роботу будуть знання випускниками трьох іноземних мов, знання та навички, отримані при вивченні туристичних, суспільних, природничих, економічних, знання правил ділового спілкування, психології та управління в туризмі тощо.

Наш досвід підготовки фахівців галузі туризму – від 2011 року. Освітній процес забезпечують висококваліфіковані педагоги, спеціалісти вищої категорії, які мають звання “викладач-методист”. Голова ЦК туризму і туристичного обслуговування – Галина МАЦИКУР, відвідала самостійно понад 30 країн світу, має великий практичний досвід організації авторських турів в найвіддаленіші куточки світу.

Наявна навчальна та матеріальна база для якісної організації офлайн та онлайн навчання. Діє мотель-лабораторія, що включає навчальні туристичну фірму, готель, бар. Під час повітряних тривог заняття проводяться у сховищі, що розташоване біля навчального комплексу у ТЦ «Подоляни».

Базою технологічних практик виступають понад 15 туристичних підприємств Тернополя. Серед них налагоджено багаторічну співпрацю із ПМП “Мандри світ”, ПП “РІД-ТУР”, ПП «ВІП-Травел» та ін. Студенти мають можливість проходити виїзну практику на туристичних підприємствах Польщі (курорт-готель Panorama Morska), Чехії (конгрес-готель «Дружба», Болгарії, Греції та Туреччини із отриманням заробітної плати, а також на території України (ОК “Лісовий”, с.Скоморохи; готель-пансіонати «Рута», «Співучі пташки», Одеська обл.)

Досвід подорожей студенти отримують під час навчально-виховних екскурсій Україною та країнами Європи. Подорожі студентів є потужним мотивуючим фактором до опанування професії.

 Випускники спеціальності «Туризм» продовжують навчання в вищих навчальних закладах Тернополя: ТНТУ імені Івана Пулюя, ТНПУ імені Володимира Гнатюка, ЗУНУ, а також інших вузах за освітньо-професійною програмою «Туризм» на першому (бакалаврат) і другому (магістерському) рівнях вищої освіти.

 

Приєднуйтесь до нас у Фейсбуці
https://www.facebook.com/groups/733798837391804/