Однією з давніх традицій коледжу є проведення тижнів циклових комісій. У Технічному коледжі проводився тиждень циклової комісії радіотехнічних дисциплін. У заходах брали участь студенти 1-4 курсів спеціальності “Конструювання, виробництво і технічне обслуговування  радіотехнічних пристроїв.”

Метою тижня радіотехнічних дисциплін було: впровадження та розвиток передових технологій і рішень в сфері радіотехніки і телекомунікацій; пропаганда досягнень у сфері інформаційно-телекомунікаційних технологій; активізація інтересу студентів до радіотехніки; формування міцних професійних навичок у студентів.

Викладачі  комісії радіотехнічних дисциплін  до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, залучаючи все більшу кількість студентів.  У рамках Тижня радіо було проведено ряд цікавих заходів:

  • конкурс з конструювання та технології виготовлення радіоелектронного пристрою, на якому студенти продемонстрували практичні навики;
  • конкурс –тести з теоретичних знань;
  • спортивні змагання : перетягування канату, футбол, волейбол, теніс;
  • змагання-квест, який включав багато захоплюючих конкурсів та завдань з радіотехніки та електроніки;
  • конкурс на найкращу стінгазету, де студенти проявили свою фантазію та креативність; 
  • пізнавально-розважальна програма та підведення підсумків тижня радіотехнічних дисциплін.

Перемогу в загально-командному заліку отримали:    

1місце- група РА-404,

2 місце – група РА-204,

3 місце- група РА-302.

Тиждень пройшов насичено та цікаво як для студентів так і для викладачів. Проведення тижня циклової комісії радіотехнічних  дисциплін сприяє підвищенню професійної майстерності, професійної орієнтації, прояву творчих здібностей студентів.