28 квітня 2015 року у Палаці культури «Березіль» відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності Технічного коледжу, який цього року проходив під гаслом «Герої не вмирають!». Сучасні події на майдані та Сході України сколихнули не лише Україну, а й весь світ. Прикро усвідомлювати, що молоді, сповнені сили та енергії хлопці поклали своє життя на вівтар нашої з Вами свободи, залишивши лише свої імені в історії нашої країни.

Через призму історичних епох, подій та постатей у піснях, віршах, інсценізаціях, танцях було розгорнуто кожну сторінку історії становлення нашої держави. Концертна програма було розділена по блоках: «Українське козацтво», «Україна у період Першої світової війни», «Друга світова війна та Україна», «Майдан. Революція гідності».

У творчому звіті на базі Технічного коледжу ТНТУ ім.. І. Пулюя брали участь: мішаний хор, духовий оркестр, ансамбль дівчат, ансамбль хлопців, інструментально-вокальний ансамбль, тріо, вокальні дуети, соло та учасники танцювального колективу «Промінь».

Метою творчого звіту було прославлення усіх героїв України, які віддали своє життя за наше світле майбутнє:

Легенди не вмирають, вони живуть віки
Як переможний дух, як полум’я війни!
Герої не вмирають, не гине справа їх
Бо прапор підіймають руки молодих!

За підсумками проведених творчих звітів серед ВНЗ І-ІV р.а. Технічний коледж посів почесне І місце.

{gallery}news/2015/2015_09_03/1{/gallery}