1 – 3 квітня 2016 року в Хмельницькому національному університеті, після тривалої перерви, пройшла чергова Всеукраїнська студентська олімпіада з «Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем». Олімпіаду проведено кафедрою комп’ютерних систем та мереж за спонсорської підтримки компанії “Open System” (м. Хмельницький, директор Ляпун О.В.).

Для участі в змаганні зареєструвалися 23 команди, з 17 вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації.

В ході олімпіади команди з 2-х чоловік повинні були вирішити по 8 завдань з використанням навчально-лабораторного стенду “EV8031/AVR”, що виготовляється компанією “Open System” і пропонується для технічного оснащення навчальних лабораторій зі спеціалізованих дисциплін. Конкурсні завдання відрізнялися рівнем складності і специфікою реалізації. Їх основною тематикою була автоматизація управління різними технологічними процесами за допомогою сучасних мікроконтролерних пристроїв і систем.

Олімпіада пройшла в атмосфері творчого ентузіазму і здорової конкуренції. Всі учасники олімпіади отримали в подарунок підписку на 2016 рік від інформаційних спонсорів олімпіади – журналу «CHIP NEWS Україна/Інженерна мікроелектроніка», а команди, які увійшли в десятку переможців – стенди “EV8031/AVR” від компанії “Open System”  .

Наша команда у складі Огородника Анатолія та Макара Назарія, студентів групи ОКС -306 під керівництвом викладача  комп’ютерних дисциплін Недошитка А.Г., вибороли 2-ге місце серед команд коледжів і технікумів та посіли 10-те місце в загальному заліку серед команд ВНЗ 1-4 рівнів акредитації. Також вони були визначені в додатковій номінації: «За досконале знання апаратної організації систем на базі мікроконтролера AVR». 

Яскравим завершенням олімпіади стала екскурсія від компанії “Open System” в історичний центр Хмельницької області – місто Кам’янець-Подільський, який зберігає сліди великих битв і вікових впливів різних культур і релігій. Під час екскурсії учасники олімпіади відвідали Кам’янець-Подільську фортецю, музеї і храми, а також мали можливість почути багато історичних фактів, захоплюючих історій і легенд.

{gallery}news/2016/2016_04_23/pix{/gallery}