4 червня 2016 року в м. Львів з метою популяризації автотранспортної галузі відбувся конкурс професійної майстерності серед студентів коледжів, які проходили практику за місцем свого проживання на дилерських автосервісах Тойота. Конкурс проходив на території підприємства Тойота Центр Львів «Діамант».

Для проходження практики були відібрані кращі студенти серед старшокурсників, які навчаються за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”. В нашому навчальному закладі ними стали Таньовський Назар, Капшій Данило (група ТОА-301) та Теслюк Назар, Канюка Іван (група ТОА-401).

В конкурсі взяли участь команди зі Львова, Чернігова, Луцька, Тернополя, Хмельницького і Бару. 

Наше місто представляли Теслюк Назар і Таньовський Назар. Запасним учасником нашої команди був Канюка Іван. Від циклової комісії автомеханічних дисциплін студентів супроводжували викладачі Венгер М.П. та Мельник М.С.    

Змагання включали теоретичну частину (тести) і практичну частину – проведення вимірювань і технічного огляду або поточного ремонту автомобіля. Суддівство змагань проводили фахівці дилерської мережі Тойота Україна.

По завершенню змагань всі учасники отримали сертифікати. Головний приз – сертифікат-гарантію на працевлаштування в дилерському центрі Тойота – отримав студент Автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету “Львівська політехніка”. 

Учасники, приймаючи участь в конкурсі, отримали цікавий досвід застосування практичних навиків в умовах потужного сучасного автопідприємства. 

Підготувала С.В.Олеськів

Початок конкурсу

  {gallery}news/2016/2016_06_10/1{/gallery}

 

Участь у змаганнях конкурсу

  {gallery}news/2016/2016_06_10/2{/gallery} 

 

Очікування результатів

   {gallery}news/2016/2016_06_10/3{/gallery}

 

Нагородження учасників конкурсу

  {gallery}news/2016/2016_06_10/4{/gallery}