Напередодні свята Покрову Пресвятої Богородиці на відділенні професійної підготовки викладачі Стрільчук С.І. та Довбуш О.В. провели просвітницько-виховний захід «Під Покровом Божої Матері», приурочений до Дня захисника України. Учні отримали нагоду зазирнути до сторінок історії і згадати про звитяги наших предків – запорозьких козаків, які воювали за свою землю. Свято проводилось під гаслом: «Сила нескорених». Адже саме її демонструють на сході України у протистоянні з російським агресором українські воїни.

На заході були присутні особливі гості – бійці добровольчого корпусу Правого сектора Вій і Сівер та поет, письменник, драматург, Заслужений діяч України Б.І. Мельничук і композитор В. Прохоров, автори пісні «Я молюся за тебе», яку виконала Бас Христина.

До підготовки вітальної програми долучились художні керівники Л.В. Лірська та А.А. Мацейків. Учасники концерту танцювали, співали, читали вірші. Слова подяки нашим захисникам висловила переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів Вікторія Ярема – випускниця коледжу, яка зараз навчається на першому курсі педагогічного університету.

Завершили свято щирою молитвою за мир на українській землі.

{gallery}news/2015/2015_10_15{/gallery}