28-29 вересня 2016 року відбувся дводенний семінар-круглий стіл для працівників психологічної служби та соціальних педагогів професійно-технічних , вищих навчальних закладів, ліцеїв та шкіл Тернопільської області на тему «Формування гендерної культури молоді». Учасниками стали понад 60 соціальних працівників та практичних психологів з навчальних закладів Тернопілля. Представником від Технічного коледжу стала практичний психолог Лучка-Войнаровська Т.І. Даний захід було організовано та проведено Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Приміщення та необхідні технічні засоби гостинно надала адміністрація ТЗОШ №16. 

У ході семінару було розглянуто проблеми історичного контексту формування гендерної культури та свідомості, сучасні тенденції гендерної культури в Україні та світі, а також можливі шляхи подолання гендерних стереотипів та формування вірного світогляду в студентської та учнівської молоді. Серед доповідачів особливо теплий відгук отримали виступи педагогічних працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка к.п.н. Свідерського Ю.Ю., к.п.н.Сіткара В.І., к.п.н. Фурман О.М та інших.

Семінар проходив у відкритій та дружній атмосфері, учасникам в ході виступів вдалось не лише поспілкуватись із доповідачами, але й висловити власну думку та поділитись педагогічним досвідом роботи.

{gallery}news/2016/2016_09_28{/gallery}