Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя завжди відзначався не лише високим рівнем фахової підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій, але й умінням цікаво та змістовно організувати відпочинок студентів. З 1 по 5 квітня 2013 року цикловою комісією комп’ютерних дисциплін було організовано та проведено предметний тиждень. Тиждень комп’ютерних дисциплін мав навчальну, пізнавальну та розважальну мету.

У рамках Тижня комп’ютерних дисциплін відбулася велика кількість цікавих заходів: логічно-пошукова аркада «Комп-Квест», перший етап сьомої Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерних технологій, ігровий чемпіонат «Game over», конкурс сайтів «Моє рідне місто», конкурс стінгазет «Комп’ютерні віруси», конкурс буклетів «Наша спеціальність», пізнавально-розважальна програма та підведення підсумків тижня комп’ютерних дисциплін

Також ЦК комп’ютерних дисциплін організувала випуск тематичної газети «Компрес#03», яка була наповнена розважальною та пізнавальною інформацією.

Кращі сайти конкурсу:

http://newday.te.ua/ група ОКС-306

http://te-history.pp.ua/ група ОКС – 107

http://nick.te.ua/ група ОКС – 106

Перемогу в загально-командному заліку отримала група ОКС-306 (78 балів), друге місце – група ОКС-106 (61 бал), та третє ОКС-312 (60 балів).

Тиждень комп’ютерних дисциплін отримав схвальні відгуки коледжної студентської спільноти та викладацького колективу. Вітаємо переможців і учасників конкурсів.

Підбірка фотографій з Тижня комп’ютерних дисциплін >>>