Просвітницько-виховна робота бібліотек


Бібліотека Технічного коледжу – центр інформації, духовного збагачення студентів.
Основним змістом роботи бібліотеки коледжу є вдосконалення індивідуальної, масової та інформаційно-просвітницької роботи шляхом організації літературних вечорів, читацьких конференцій, вивчення запитів читачів, оформлення книжкових виставок, популяризація літератури, яка сприяє вихованню у молоді високої духовності, читацької культури.

Протягом року тут організовуються читацькі конференції, вечори, зустрічі та книжкові вистави. Цікавими повідомленнями та просвітницькою інформацією поповнюються стінгазети. 
Особливої уваги заслуговує «Марафон  розумників», який проводиться спільно з працівниками бібліотеки та викладачами-предметниками і в якому щорічно приймають участь усі навчальні групи І курсу.

 

 

Позанавчальна робота керівників груп

Вечір поезії

Змінюються часи і влада, змінюються життя і людський світогляд. Але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити і творити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнем горить священне і нездоланне почуття.
Тому традиційними є виховні години, присвячені поезії та їх авторам. В такі вечори за чашкою кави обговорюються не лише поетичні твори, а й факти біографії їх авторів, що свідчать про величезну силу волі, мужність і, разом з тим, душу, яка надзвичайно тонко відчуває. І хоча, ми не знайомі з цими людьми особисто, в цей вечір все в нагадувало про них.