Навчання в Технічному коледжі – це не тільки теоретичні заняття і штудіювання книжок, а й цікаві та захоплюючі подорожі. Саме таке виїздне заняття з виробничого навчання за професією «Агент з організації туризму» відбулося минулого тижня. Ми відвідали Кам’янець-Подільський та Бакоту, що на Хмельниччині, побували також в Скалі-Подільській.

В Кам’янці-Подільському, унікальному місті-фортеці, що дивує відвідувачів своєю історією, архітектурою, природою, поринути в атмосферу середньовіччя допоміг учням професійний гід. Відвідали ми також поселення, якого вже немає на сучасних картах. 

Національний природний парк «Подільські Товтри» увійшов до сімки чудес України разом із Бакотою та Бакотською затокою. Річ у тім, що при побудові Новодністровської ГЕС було затоплено кілька сіл, серед них – і старовинне містечко Бакота. Води Дністра піднялись на 35 метрів, утворивши велику красиву затоку площею 1590 га (для порівняння, площа Тернопільського ставу становить приблизно 300 га). Нині Бакота, неначе легендарна Атлантида, вкрита водою. Неймовірної краси Бакотська затока оточена високими горами, сформованими мільйони років тому, коли ця місцевість була дном древнього моря. Коли ми вперше побачили затоку з висоти гір, у нас мимоволі вихопився зачудований вигук. Справді, такі краєвиди – рідкість у світі.

Побували також в Бакотському скельно-печерному Свято-Михайлівському монастирі.

Втомлені та задоволені, ми повернулись додому. І ще раз переконались, що краще раз побачити, чим сто разів почути.

Подорож відбулась 17 березня під керівництвом Мартинюк О.Д, Єрмакової Т.А, Пістун О.М., Грухіної Т.Я.

О.Мартинюк 

{gallery}news/2016/2016_03_29/1/pix{/gallery}