Завершилися теплі дні веселого безтурботного літа і знову вересень кличе у Країну знань. Всі навчальні заклади привітно відчиняють двері , щоб прийняти під своє крило нових вихованців. У ці теплі вересневі дні  врочисто святкував День знань і  Технічний коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Цьогоріч, як і чимало років поспіль, перший дзвінок у стінах коледжу прозвучав для більше, аніж 800 нових студентів та учнів. Як стверджує досвід, більшість із них по завершенні терміну навчання стануть прекрасними фахівцями і трудитимуться на благо Української держави у різних сферах життя.

А поки вони з трепетом і завмиранням серця слухали слова привітання від директора коледжу Калушки Володимира Павловича, знайомилися із викладачами та керівниками груп, чия опіка, підтримка та батьківське терпіння будуть супроводжувати їх наступні  чотири роки. Доброю традицією для працівників та вихованців коледжу вже багато років є початок навчального року із Божим словом, Божою опікою та Благословенням. Цьогоріч урочисте вітання з Днем знань та скроплення спільноти коледжу освяченою водою  здійснив  шановний отець Пантелеймон, чия плідна праця християнського просвітлення молоді супроводжує не одне поління вихованців коледжу.

Початок нового 2012-2013 навчального року відбувся під гаслом «Українська мова – духовне надбання народу». Особливого відчуття свята та всезагального  єднання додавали вишиванки, що стали традиційною святковою одежею для учнівської і студентської молоді та працівників коледжу. Традиційно завершилося урочисте дійство святковим концертом.

Дирекція Технічного коледжу ще раз вітає усіх учнів, студентів та трудовий колектив із початком нового навчального року і бажає процвітання, благополуччя та наснаги до нових досягнень та звершень!.