На засіданні обласної методичної секції педагогічних працівників професії “Агент з організації туризму, яке відбулось на відділенні професійної підготовки коледжу, педагоги обговорювали тему “Компетентісно-орієнтований підхід до навчального процесу – шлях до підвищення якості підготовки конкурентоздатних працівників”.

Викладач професійно-теоретичної підготовки Грухіна Т.Я. підготувала матеріали, які доводять, що від правильно підібраного комплексно-методичного забезпечення залежить якість засвоєння учнями навчального матеріалу.

Методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Осадчук Л.В. зупинилась на ролі міжпредметних зв’язків на уроках професійно-теоретичної підготовки, як шляху розвитку творчої активності учнів, а майстер виробничого навчання Шкіра Х.З. загострила увагу учасників на деяких аспектах застосування інформаційних технологій на уроках як теоретичного, так і виробничого навчання.

У світі прийнято вважати, що суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини через музеї. Збираючи, зберігаючи і пропагуючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, музейні працівники ведуть велику науково-освітню та освітньо-виховну роботу. Разом з тим, в навчальному закладі завжди існує потреба в такій організації національного виховання, яка б забезпечувала формування людини, яка щиро цінує свою громадянську, національну та власну гідність і совість, знає свою історію, культуру, володіє моральними і духовними цінностями. Тому при коледжі створено центр національного та культурного відродження “Просвіта”. У 2007 році він отримав статус музею при навчальному закладі. На прикладі центру “Просвіта” учні професії “Агент з організації туризму” з допомогою майстра виробничого навчання Пістун О.М. продемонстрували майстер-клас з техніки проведення музейної екскурсії.

Учасники засідання продовжили ознайомлення з музеями Тернопільщини, зокрема, відвідали історико-меморіальний музей Ярослава і Слави Стецьків у селі Великий Глибочок.

Підготувала викладач Грухіна Т.Я.

{gallery}news/2014/04_06_2014{/gallery}