«Обирай своє майбутнє!» – захід під таким гаслом 10-го жовтня був організований обласним та міськрайонним центрами зайнятості у Будинку праці в Тернополі.

Реалії сучасного ринку праці та потреба молоді знайти перспективне ремесло і стабільний заробіток змушують молодих краян виважено підходити до вибору фаху, який би відповідав їх здібностям, можливостям і в той же час суспільним потребам. Адже, як відмітив директор Тернопільського міськрайцентру зайнятості Анатолій Куриляк, нині на ринку праці області відчувається «перевиробництво» фахівців з вищою освітою, так званих «білих комірців», а роботодавцям вкрай потрібні висококваліфіковані робітники. Отож, щорічне зібрання було організоване з метою привернути увагу учнівської молоді саме до робітничих професій і щодо можливостей їх здобуття в Тернополі.

В нашому навчальному закладі велика увага приділяється профорієнтаційній роботі. Отож, коледж став, як завжди, активним учасником цього заходу. Учні відділення професійної підготовки на високому рівні продемонстрували свої професійні вміння, провівши майстер-класи:

– Безклуб¢юк Тетяна і Цьопик Марія, які навчаються за професією «Соціальний працівник, гувернер»– з виготовлення квітів з бісеру та оформлення квітів з цукерок для прикрашання святкового столу;

– оператори комп’ютерної верстки, комп’ютерного набору Бесага Оксана та Біловус Софія – зі створення флаєрів, листівок в програмі Adobe PhotoShop.

Агенти з організації туризму Баб’як Мар’яна та Возняк Руслана ознайомили відвідувачів заходу з визначними місцями Тернопільщини.

Вихованці коледжу розповідали майбутнім абітурієнтам про професії, які можна отримати, навчаючись в Технічному коледжі, демонстрували вироби, виготовлені в навчально-виробничих майстернях. Учні шкіл Тернополя та Тернопільського району, яких на захід завітало біля 700, багато цікавого для себе дізнались з електронної презентації про коледж.

Експозицію робіт було організовано навчально-виробничим підрозділом ВПП під керівництвом заступника директора коледжу з навчально-виробничої роботи П.Ф. Лукашука та старшого майстра Я.Я. Кізими. Консультації з питань обрання майбутньої професії школярам надавали майстри в/н Заруденська В.Є., Юзьків В.О. та Пістун О.М. Технічне забезпечення здійснювали студенти коледжу Стас Євген (спеціальність «Конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв») та Маланчук Ігор (напрям «Комп’ютерна інженерія»).

Підготувала Олеськів С.В.

Світлини Олеськів С.В.

{gallery}news/2014/10_10_2014{/gallery}