Голова комісії: Янчук Марія Михайлівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

Члени комісії:

 1. Захарків Ірина Мирославівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)
 2. Грицишин Лариса Володимирівна (спеціаліст вищої категорії)
 3. Коблик Оксана Олександрівна (спеціаліст)
 4. Кошулінська Наталя Олександрівна (спеціаліст)
 5. Сушко Зоряна Степанівна (спеціаліст)
 6. Тицька Ірина Василівна (спеціаліст)

Методична комісія викладачів іноземних мов працює над темою: «Формування компетентнісного підходу до вивчення іноземної мови».

Основні напрямки роботи методичної комісії:

 • пошук та застосування методів активного навчання у вивченні іноземної мови
 • впровадження в навчальний процес досягнень педагогічної науки і практики, педагогічного досвіду
 • вдосконалення методичної та професійної майстерності
 • запровадження принципів педагогіки співробітництва

Заходи з підвищення фахової майстерності викладачів іноземної мови:

 • взаємовідвідування занять членами методкомісії з метою набуття нового педагогічного досвіду і підвищення фахової майстерності
 • ознайомлення та обговорення періодичної та методичної літератури з предмету та застосування передових ідей на практиці
 • співпраця з провідними викладачами кафедр іноземних мов вищих навчальних закладів Тернополя
 • участь у роботі семінарів-практикумів, науково-практичних конференціях коледжу, засіданнях обласних методичних об’єднань
 • застосування ефективних форм і методів роботи з метою підвищення рівня мовних компетентностей учнів
 • робота над виробленням особистого почерку, створення власної системи роботи, базованої на формуванні компетентісного підходу до вивчення іноземної мови

{gallery}mk/in/1{/gallery}

Члени комісії забезпечують не тільки виконання навчальних планів і програм, а й застосовують активні форми навчання, впроваджують у навчальний процес методичну систему педагогів Заходу, що дає свої позитивні результати. Головною метою навчання є розвиток вмінь учнів використовувати іноземну мову, як інструмент у діалозі культур світу, що передбачає взаємопов’язаний комунікативний та соціокультурний розвиток учнів засадами іноземної мови для підготовки їх до міжкультурного спілкування у різноманітних сферах життєдіяльності.

Результати самоосвітньої, наукової та творчої діяльності викладачів представлені методичними розробками:

 • Янчук М.М. Посібник з країнознавства «Подорожуємо Америкою» – переможець обласного конкурсу методичних розробок (2011)
 • Янчук М.М. Навчальний посібник «English reader» (2011)
 • Грицишин Л.В. Книжки з читання німецькою мовою «А вже Різдво», «Весняні свята і звичаї» (2010)
 • Грицишин Л.В. Методична розробка виховного заходу «Зима іде, свята веде» (2013)

А також методичними розробками занять з використанням інноваційних технологій: «Комп’ютери у нашому житті» (Тицька І.В., 2013), «Найкраща професія» (Грицишин Л.В., 2012), «Здоровий спосіб життя (Янчук М.М., 2013), «Комп’ютер – найважливіший винахід людства» (Коблик О.О., 2013), «Моя робота» (Сушко З.С., 2013)

Члени комісії – активні учасники обласної методичної секції викладачів іноземної мови. Неодноразово на базі коледжу проводились засідання обласної методичної секції та відкриті заняття з використанням інтерактивних методів для підвищення мотивації вивчення іноземної мови.

Участь у позаурочній роботі  підвищує ефективність навчально-виховного процесу. Вона допомагає організувати  цілісний педагогічний процес, сприяє  гуманізації особистості, своєчасного виявлення і максимального розвитку її позитивних нахилів та полегшує розв’язання проблем її самовизначення і самореалізації в житті.

В рамках предметних тижнів проводяться різноманітні виховні заходи: «Виставка святкових тематичних стінгазет», фотоконкурс «Матері були колись дітьми», музичні привітання «Мелодія мови», брейн-ринг «Привіт, Європо!», віртуальний репортаж «Я – жінка, я – мати», святкова імпреза «Матері шану віддаймо», виховні години «Європа очима українців», «Квіти всього світу матері до ніг».

Традиції святкування Дня Матері було присвячено Тиждень іноземних мов. Активну участь у дійствах прийняли учні І-го та ІІ-го курсів ВПП. Було проведено святкову імпрезу ”Шану Матері віддаймо”, круглий стіл “ Я – жінка. Я – Мати”, виховну годину “Квіти всього світу матері до ніг”, фотоконкурс “І викладачі колись були дітьми”, виставку стінгазет.