Голова комісії: Коханівський Богдан Петрович (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

Члени комісії:

  1. Кіцінський Роман Миколайович (спеціаліст першої категорії, тренер з шахів)
  2. Миколюк Мирослав Степанович (спеціаліст вищої категорії)
  3. Левковська Тетяна Вікторівна (спеціаліст першої категорії, тренер з ритмічної гімнастики)
  4. Пекельна Галина Павлівна (викладач МСП вищої медичної категорії)
  5. Теслюк Ольга Олександрівна (спеціаліст першої категорії)

Фізичне виховання формує здоровий спосіб життя, що постає захистом для молодих людей перед шкідливими та згубними звичками, допомагає досягти довершеності в освоєнні краси та здоров’я власного тіла.

Методична комісія працює над науково-методичною проблемою «Формування гармонійної особистості учнів шляхом поглибленої психофізичної підготовки, фізичного і спортивного виховання»

Головними завданнями методичної комісії є:

  1. активізація фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи
  2. розвиток фізичних здібностей учнів та пропаганда спорту
  3. підготовка і проведення спортивно-масових заходів
  4. співпраця з навчальними закладами міста та обмін досвідом
  5. підвищення професійної компетентності педагогів в умовах безперервної освіти

На засіданнях методичної комісії викладачі виступають з доповідями на актуальні теми, обговорюють методичні розробки уроків, ознайомлюються з новою методичною літературою з предметів.

Викладачами проводяться відкриті уроки та тренування, під час обговорення яких вносяться пропозиції та зауваження. З метою обміну досвіду ведеться взаємовідвідування уроків з предметів циклу.

Спортивно-масова і оздоровча робота методичної комісії спрямована на утвердження здорового способу життя. Членами комісії щорічно проводяться цікаві спортивно-масові заходи і змагання: «Тиждень фізичної культури і спорту», «День здоров’я», «День цивільної оборони».

В коледжі працюють спортивні секції з атлетичної гімнастики, з гирьового спорту, футболу, шахів та ритмічної гімнастики.

{gallery}mk/fv/1{/gallery}

Наші учні щороку стають чемпіонами та призерами змагань з різних видів спорту, за що нагороджуються грамотами, дипломами, преміями і цінними призами.

Наші досягнення в 2013-2014 році:

Футбол – І, ІІ місце

Міні-футбол – І, ІІ місце

Баскетбол – І місце

Жіночий футбол – І, ІІ місце

Легка атлетика – ІІ, ІІІ місце

Легкоатлетичний крос – ІІ,ІІІ місце

Гирьовий спорт – ІІ, ІІІ місце

Шахи (хлопці) – І місце

{gallery}mk/fv/2{/gallery}

Як відомо, взірцем для студента має бути не лише слово його вчителя, а також його особистий приклад. Бо виховує все – речі, хода, зовнішній вигляд і головне особистий приклад. Тому у Технічному коледжі заняття спортивних секцій із задоволенням відвідують і викладачі коледжу.

{gallery}mk/fv/3{/gallery}

Такі спортивні успіхи досягаються завдяки щоденним тренуванням команд, товариським зустрічам і турнірам із настільного тенісу, міні-футболу, футболу, волейболу, баскетболу, богатирським іграм, спартакіадам та іншим змаганням.

{gallery}mk/fv/4{/gallery}

Члени методичної комісії постійно працюють над підвищенням своєї педагогічної майстерності. На базі коледжу неодноразово проводились засідання обласних методичних секцій викладачів фізичної культури та здоров’я.

{gallery}mk/fv/5{/gallery}