25 лютого на базі коледжу відбулось засідання обласної методичної секції педагогічних працівників ПТНЗ Тернопільської області з професії “Слюсар з ремонту автомобілів”. Обговорювались інноваційні методики професійної підготовки кваліфікованих робітників сфери автотранспорту. 

Учасники секції ознайомились з матеріально-технічною базою коледжу з підготовки спеціалістів сфери автотранспорту. Тут коледж має значні досягнення, адже досвід підготовки фахівців для регіону налічує багато років:

– у 2000-му році коледж розпочав підготовку молодших спеціалістів за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів”;

– в 2005-му – за спеціальністю “Організація перевезень і управління на автотранспорті”;

– в 2010-му році був здійснений перший випуск бакалаврів напряму “Автомобільний транспорт”.

Щодо власне підготовки кваліфікованих робітників за професією “Слюсар з ремонту автомобілів”, то коледж розпочав її на відділенні професійної підготовки одним з перших в області в 1997 році.

Випускники коледжу успішно реалізують отримані знання і вміння, працюючи на автотранспортних та авторемонтних підприємствах міста та області. Продовжують навчання за фахом у провідних вузах України, а деякі – й за кордоном, зокрема, у Польщі.

Цьому сприяє самовіддана робота членів циклової комісії автомеханічних дисциплін, яку очолює к.т.н., доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Марціяш Орест Михайлович. 

Восени комісією була організована регіональна навчально-методична конференція для обговорення прикладних аспектів автомобільної галузі. Налагоджена співпраця з колегами з Шяуляйської державної колегії (Литва).

Оглянувши навчально-матеріальну базу, створену комісією, гості були вражені її високим рівнем. Завдяки умовам, створеним для здобуття такого популярного на ринку праці фаху, студенти плідно займаються науковою роботою: під час дипломного проектування розробляють корисні моделі, лабораторні стенди для дослідження параметрів та характеристик деталей автомобілів. Два з них удостоєні патентів.  

Випускники професійно-технічних навчальних закладів Тернополя та області охоче вибирають Технічний коледж для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». 

Підготувала  С.Олеськів

{gallery}news/2016/2016_02_28/pix{/gallery}