В коледж завітали випускники – Штогрин Віктор і Штогрин Христина, батько і донька. Обоє навчались в нашому навчальному закладі: Віктор – випускник 9-го училища за професією «Слюсар-складальник, монтажник радіоапаратури і приладів» (1988 р., наставники – класний керівник Сеньків Г.В., майстри в/н Мельник Р.В. і Олеськів С.В.), продовжив навчання на відділенні молодших спеціалістів – отримав кваліфікацію радіотехніка.

Христина Вікторівна Штогрин – випускниця Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя 2012 року за спеціальністю «Організація транспортних перевезень» (класний керівник Ісаєва-Сонічева С.Є.), продовжила навчання у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності за спеціальністю «Транспортні технології».

Зараз Штогрини – військовослужбовці: Христина на контрактній основі, старший радіотелеграфіст батареї управління 44-ї окремої артилерійської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, яка дислокується в Тернополі.

Віктор Штогрин – сержант Збройних Сил України, командир відділення інформаційно-телекомунікаційного вузла, дислокованого в Новоайдарському районі Луганської області. В Тернополі зараз перебуває у відпустці.

Коледж пишається випускниками – захисниками України!

{gallery}news/2015/2015_12_21/1{/gallery}