16 січня 2023 року на Відділенні професійної підготовки ВСП «ТФК ТНТУ» відбулося засідання педагогічної ради – подія досить звичайна, передбачена планом роботи, однак сучасна освіта, а тим паче в дні війни, вимагає відмовитись від традиційних форм роботи, а тому кожна педрада – пошук і знахідки.

Завідувачка відділенням Оксана КУТКО розпочала педагогічну раду із підведення підсумків навчальної, навчально-виробничої та виховної роботи відділення за І семестр. Старший майстер Володимир ЧАЙКІВСЬКИЙ  подав звіт про виконану роботу щодо організації та проведення виробничого навчання на відділенні протягом І семестру.

Про вивчення та схвалення досвіду роботи викладачів, котрі атестуються у поточному навчальному році, розповіла член атестаційної комісії Оксана КУТКО.

     Заступник директора з НВР Оксана РЕДЬКВА відзначила роботу найбільш активних членів колективу, які волонтерять, беруть участь у Всеукраїнських та міжнародних конференціях, семінарах, тренінгах, адже це безперервне підвищення рівня професійної компетентності, зріст професійної майстерності, розвиток творчої ініціативи. Разом ми зуміли вкотре довести, що ВИКЛАДАЧ МОЖЕ ВСЕ