Каховський завод електрозварювального обладнання надав нашому навчальному закладу безоплатну допомогу електрозварювальним устаткуванням. Як повідомив заступник директора коледжу з НВР П.Ф. Лукашук, обладнання буде використовуватись для покращення навчально-матеріальної бази коледжу для підготовки фахівців спеціальності “Зварювальне виробництво”, в навчальній лабораторії контактного та електродугового зварювання.

Дирекція коледжу висловлює щиру вдячність Генеральному директору підприємства, Герою України, Заслуженому машинобудівнику України, Лауреату премії Ради Міністрів СРСР в галузі науки і техніки, Академіку Академії інженерних наук України Ярославу Івановичу Микитину.

Каховський завод електрозварювального устаткування  (www.kzeso.com) – найбільша в Україні, одна із найпотужніших в СНД інжинірингова та виробнича компанія, що спеціалізується на проектуванні, виготовленні, постачанні та сервісному обслуговуванні найнадійнішого сучасного електрозварювального та іншого обладнання. По виробництву устаткування для контактного стикового зварювання рейок для залізничної колії та труб, де використані кращі світові досягнення, КЗЕЗУ є світовим лідером.

Ярослав Іванович відомий на Херсонщині підтримкою освіти і обдарованої молоді.

Щиро вітаємо колектив компанії зі світлим Христовим Воскресінням і бажаємо нових досягнень і звершень на зміцнення економіки України!