Згідно розкладу, 15 квітня 2015 р. розпочалась Державна підсумкова атестація учнів ІІІ курсу ВПП. Учні здають українську мову, як обов’язковий предмет, і математику та історію, як профільні предмети. Список вільновибраних предметів широкий: групи за професіями «Оператор комп’ютерної верстки. Оператор комп’ютерного набору» та «Оператор комп’ютерного набору. Контролер-касир» обрали математику та інформатику, радіомеханіки і слюсарі з ремонту автомобілів, токарі – математику і фізику, соціальні працівники, гувернери і агенти з організації туризму, оператори комп’ютерного набору – історію, біологію і географію, електрогазозварники – математику і хімію.

Дирекція коледжу бажає учням успіхів у здачі ДПА і надіється, що сумлінне ставлення до навчання вони підтвердять високими досягненнями.

На фото: Символічно, що перший іспит з історії припав на 71-шу річницю визволення Тернополя від німецько-фашистських загарбників. ДПА в групі АТО-37 (кл. керівник Грухіна Т.Я., майстер в.н. Пістун О.М.) проводить кваліфікаційна комісія в складі: Голова комісії – заст. директора з НР В.Н.Волошин, екзаменатор – заст. директора з НВР, викладач П.Ф.Лукашук, член комісії – викладач Я.Б.Гнутель.

{gallery}news/2015/2015_04_16{/gallery}