На базі нашого навчального закладу 20 квітня 2016 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».

У конкурсі взяли участь 11 переможців І етапу конкурсу з числа учнів випускних груп професійно-технічних навчальних закладів Тернопільської області.

Учасники виконували завдання теоретичного та практичного турів.

На підставі спільного рішення оргкомітету й журі конкурсу було визначено переможців:

  • І місце –  Новак Олег, Технічний коледж ТНТУ імені Івана Пулюя
  • ІІ місце – Романчук Михайло, ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище»
    • Середа Сергій, ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»
  • ІІІ місце – Лукащук Вадим, ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»
    • Лапчук Олексій, ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище»

Директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Гордійчук Леся Леонідівна вручила переможцям дипломи. Всі учасники отримали сертифікати.

Заступник директора навчально-методичного центру Іваськів Олена Федорівна та інші члени журі відмітили, що рівень знань та професійної майстерності учнів з кожним конкурсом зростає.

Майстер в/н в групі переможця професійного змагання Новака Олега – Полигач Зіновій Миколайович.

Для учасників заходу методична комісія під керівництвом І.В. Гуменюка підготувала цікаву і насичену програму. В фойє навчального корпусу була організована виставка зварних робіт, виконаних учнями коледжу на уроках виробничого навчання, а також методичних розробок, підручників та посібників, написаних викладачами коледжу.

Учасники конкурсу та гості – педагогічні працівники ПТНЗ області – ознайомились з навчальною базою зварювальної майстерні відділення професійної підготовки.

Поки журі підбивало підсумки, майстер виробничого навчання Гаврилюк В.Я. провів майстер-класи для учасників змагання по методах використання нового зварювального обладнання.

Як відмітив навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Тернопільській області на своєму сайті http://www.tnmcpto.gov.ua, “організаторами конкурсу для всіх учасників було створено умови, що відповідають вимогам, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Конкурс проведено на належному організаційному та науково-методичному рівні”.

Організаційний комітет висловив вдячність працівникам коледжу, які долучились до забезпечення роботи конкурсу – старшому майстру Кізимі Я.Я., методисту Василик Н.С., викладачу Трофімчук Т.І., зав. майстернею Грундовському О.А., майстрам в/н Батику М.С. і Юзьків В.О., інженеру з ТБ Пістуну В.В., лаборантам Олеськів С.В. і Маланчуку І., зав. комп’ютерним кабінетом Скоренькому М.Б., зав. електронною бібліотекою Якимцю М.Є. 

Підготувала С.В.Олеськів
Світлини С.В.Олеськів

Відкриття конкурсу

{gallery}news/2016/2016_05_17/1{/gallery}

Учасники конкурсу 

{gallery}news/2016/2016_05_17/2{/gallery}

Теоретичний тур

{gallery}news/2016/2016_05_17/3{/gallery}

Практичний тур

{gallery}news/2016/2016_05_17/4{/gallery}

Журі оцінює роботи учасників

{gallery}news/2016/2016_05_17/5{/gallery}

Підведення підсумків

{gallery}news/2016/2016_05_17/6{/gallery}

Новак Олег – переможець конкурсу

{gallery}news/2016/2016_05_17/9{/gallery}

Майстер в/н Гаврилюк В.Я. проводить майстер-клас

{gallery}news/2016/2016_05_17/7{/gallery}

Учасники конкурсу мали нагоду спробувати опанувати навички роботи на новому обладнанні

{gallery}news/2016/2016_05_17/8{/gallery}