Щорічно в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Професійному святу працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України були присвячені заходи, які підготувала і провела циклова комісія автомеханічних дисциплін: екскурсія для студентів, які навчаються за спеціальністю “Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів”, у м. Луцьк на ДП “Автоскладальний завод №1” АТ “Автомобільна корпорація “Богдан Моторс”, конкурс стінгазет та різноманітні змагання. Комісія дякує студентам за активну участь та вітає переможців!

 

Конкурс на складання електричних схем «Технічно грамотний електромеханік»:

 

1 місце

Гр. ТОА-401

Сорока Юрій, Палихата Павло, Костанюк Вадим

2 місце

Гр. ТОА-301

Гнатів Володимир, Серединський Андрій, Кучер Владислав

3 місце

Гр. ТОА-416

Соколік Олександр, Жук Віктор, Кушнірук Олександр

 

Конкурс на розгадування електротехнічного кросворду «Контакт»:

1 місце

Гр. ТОА-416

Жук Віктор, Соколік Олександр, Кушнірук Олександр

2 місце

Гр. ТОА-310

Нікітюк Юрій, Задорожний Микола, Семчишин Назар

3 місце

Гр. ТОА-410

Машута Олександр, Машута Володимир, Козак Олександра

 

Конкурс на визначення вмісту ємностей органолептичним методом «Дегустатор»:

1 місце

Гр. ТОА-316

Янчишин Віталій, Ткачук Іван, Драгомирецький Богдан

2 місце

Гр. ТОА-210

Вапляк Юрій, Крупа Віталій

3 місце

Гр. ТОА-319

Гончарук Назар, Головатюк Віталій, Бабій Іван

 

Конкурс на краще знання правил дорожнього руху «Головна дорога»:

1 місце

Гр. ТОА-401

Липка Максим, Оганисян Ашот, Остапів Михайло

1 місце

Гр. ТОА-201

Малишевський Олексій, Градовий Павло, Іванунь Віктор

2 місце

Гр. ТОА-301

Серединський Андрій, Гнатів Володимир, Кучер Владислав

3 місце

Гр. ТОА-410

Цибак Володимир, Машута Володимир

 

Конкурс на розбирання-збирання вузла автомобіля “Своїми руками”:

1 місце

Гр. ТОА-416

Яцула Микола, Пастернак Богдан

2 місце

Гр. ТОА-319

Шадий Юрій, Кульбачинський Назарій

3 місце

Гр. ТОА-310

Созанський Ігор, Примасюк Андрій

 

Комп’ютерний конкурс «Швидкі пальці»:

1 місце

Гр. ТОА-401

Оганисян Ашот

2 місце

Гр. ТОА-419

Бурбела Андрій

3 місце

Гр. ТОА-301

Серединський Андрій

 

Комп’ютерний конкурс «Автогонки»:

1 місце

Гр. ТОА-319

Буката Євген

2 місце

Гр. ТОА-419

Кусторовський Руслан

3 місце

Гр. ТОА-310

Яснюк Павло

 

Конкурс стінгазет:

1 місце

Гр. ТОА-310

 Семчишин Назар, Семчишин Віталій, Хрущ Микола

2 місце

Гр. ТОА-419

Бурбела Андрій, Тимочко Андрій

3 місце

Гр. ТОА-319

Захаров Костянтин, Рижак Віталій

 

{gallery}news/2015/2015_11_02/img{/gallery}