В рамках договору про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ ім. І. Пулюя та Шяуляйською державною колегією (Литва) 4-5 листопада 2015 р. Технічний коледж з діловим візитом відвідали: Шяджювене Наталія – директор колегії, Валентене Дануте – заступник директора колегії з академічної роботи, Мелене Яніна – заступник директора з інфраструктури, Латвенене Віргінія – викладач кафедри туризму, заступник декана факультету підприємництва та технологій; Калінаускіс Томас та Скяутеріс Іонас – викладачі кафедри інженерії транспорту.

В рамках візиту відбулося знайомство з матеріально-технічною та навчальною базою Технічного коледжу, зустрічі з адміністрацією, викладачами та студентами Технічного коледжу, а також представлено систему вищої освіти Литви та програми підготовки професійних бакалаврів Шяуляйської державної колегії. Було обговорено можливості проведення спільних наукових конференцій та підготовки наукових публікацій.

Члени делегації прийняли участь у першій регіональній навчально-методичній конференції «Прикладні аспекти автомобільної галузі та сучасні педагогічні прийоми досягнення результату», яка проводилася 4 листопада 2015 р. у Технічному коледжі.

Викладачами кафедри інженерії транспорту Калінаускіс Томасом та Скяутеріс Іонасом була проведена лекція для студентів спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» на тему «Нововведення при викладанні діагностики автомобілів у Шяуляйській державній колегії», а заступником декана факультету підприємництва та технологій Латвенене Віргінією – лекція для студентів спеціальності «Туристичне обслуговування» на тему «Тенденції розвитку туристичного сектору в Литві».

{gallery}news/2015/2015_11_15{/gallery}