В рамках розвитку міжнародного співробітництва 20-21 квітня 2016 р. Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя з діловим візитом відвідали представники Технічного університету Габрово (Болгарія): Анка Жеглова – заступник декана факультету «Електротехніка і електроніка», доцент, доктор інженер та Діана Ізворська – доцент, доктор філософії. 

В рамках візиту відбулося знайомство з матеріально-технічною та навчальною базою Технічного коледжу, зустрічі з адміністрацією, викладачами та студентами Технічного коледжу, а також представлено систему вищої освіти Болгарії та програми підготовки бакалаврів та професійних бакалаврів Технічного університету Габрово. Технічний університет Габрово здійснює підготовку по 18-ти бакалаврських та 23-м магістерським спеціальностях, а також  приймає участь у програмі неперервної освіти ЄС «Ерасмус+», в рамках якої підписані договори з 46-ти університетами країн ЄС.

Було обговорено можливості розвитку співробітництва в області освіти і наукових досліджень, а також в культурній, соціальній і спортивній сферах та основні положення угоди про співпрацю між навчальними закладами.

{gallery}news/2016/2016_05_05{/gallery}