31 березня 2016 року на базі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція молоді та юнацтва «Фізика. Наука. Життя». Проведення цього заходу здійснено в межах Харківського міського освітнього проекту «Обдарована молодь». Робота науково-технічної конференції відбувалася за чотирма напрямами: 

  • а) секція «Фізика та природничі науки»; 
  • б) секція «Фізика та інформаційні технології»; 
  • в) секція «Фізика та виробничі технології»; 
  • г) заочна секція «Актуальні проблеми викладання фундаментальних дисциплін» (для вчителів та викладачів). 

Основні завдання конференції: 

  1. Розвиток інтелектуальної, творчої ініціативи та навчально-пізнавальних інтересів учнів і студентів. 
  2. Активізація пізнавальної діяльності учнів і студентів у межах навчальних дисциплін (предметів). 
  3. Формування в учнів і студентів потреби та настанови на престижність опанування фундаментальних наук. 
  4. Створення умов для професійного самовизначення молоді та юнацтва. 
  5. Розвиток комунікативних умінь та навичок учнів і студентів. 
  6. Формування майбутньої наукової еліти України. 

У конференції взяли участь студенти та викладачі 30 вищих навчальних закладів України І-ІV рівнів акредитації. Також у конференції взяли участь обдаровані учні 9-11 класів загальноосвітніх закладів міста Харкова зі своїми вчителями.

Роботи 80 студентів були відзначені Дипломами, а 84 керівники наукових робіт нагороджені Подяками оргкомітету. Також фахівці освітньої галузі України підготували і надали друковані матеріали для заочної секції. Вони також відзначені Подяками оргкомітету. Усі тези робіт, що були представлені на конференції, опубліковані в збірці матеріалів. 

У роботі конференції також взяли участь студенти Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя: Бакалюк Оксана, студентка групи ОВ-208, з роботою «Велич та трагедія обкраденого генія» (керівник Радик Х.Т.) та Жигальська Уляна, студентка групи ОТП-311, з роботою «Олександр Смакула – гордість української нації» ( керівник Крива Л.П.). Дані студенти нагороджені грамотами оргкомітету конференції, а їхні роботи опубліковані в збірці матеріалів конференції.

{gallery}news/2016/2016_05_12/pix{/gallery}