Українські вечорниці

З 2007 року у Технічному коледжі започатковано нову прекрасну радицію – святкування українських вечорниць. Головним атрибутом вечора була вишиванка. Цей викладацько-студентський захід мав на меті повернути усіх викладачів і студентів до витоків українських традицій, обрядів, культури. Українська кухня поряд з українськими піснями і музиками дарували гарний настрій усім присутнім. У програмі поряд з народними піснями і танцями було чимало українських жартівливих усмішок і гуморесок, а також конкурси і багато народних інших розваг.

 

 

День студента
Найулюбленіше свято серед молоді, яка навчається. В цей день з особливим запалом студенти Технічного коледжу висвітлювали усі тонкощі студентського життя. Навчання, побут і відпочинок – все представлено у жартівливо- розважальній програмі.

 

День української пісні
В коледжі пропагується національне виховання, тому вшанування української пісні проходить завжди дуже урочисто. У нас є чимало студентів з прекрасними вокальними даними. Вони з охотою беруть участь у таких заходах. Більше того, навіть самі ініціюють їх. Активно допомагають в організації вечорів і викладачі.

 

«Ти чуєш Чорнобиля дзвін?..»
Захід організований до 21-ї річниці чорнобильської трагедії. Сценарій заходу дозволив ніби повернутися у минуле – у 1986 рік. Поряд з інсценізацією тих подій,студенти мали змогу побачити надзвичайно цікаві відео факти, фото, почути про трагедію з уст очевидців і самих ліквідаторів аварії .

 

Творчий звіт номерів художньої самодіяльності
Щороку у Технічному коледжі імеіні Івана Пулюя проводиться конкурсний творчий звіт колективів художньої самодіяльності на базі спорткомплексу «Політехнік». Цього року звіт приурочено 65-й річниці УПА. Проходив він під гаслом «Подвиг героїв народу житиме в наших серцях». Мета творчого звіту – активізувати патріотичне виховання, примножити творчі здобутки навчальних закладів в естетичному вихованні учнівської та студентської молоді. У програмі фестивалю чимало пісень, які склали літопис життя і борні, а саме: «Ой, надлетів той крук», «Запорожці», «Чарівні горянки»та інші, а також сучасні пісні і танці. Вразила глядача вистава «Лель і Лада», представлена хореографічною групою студентів коледжу.

 

Мала академія «Зродились ми великої години»
Присвячений захід 100-річчю з дня народження Романа Шухевича, головного командира УПА та всім борцям за волю України. На урочистості були запрошені ветерани УПА з братства «Лисоня» Петро Касінчук і Михайло Тарас, які поділилися своїми спогадами про ті далекі часи. Усі студенти (відж першого до четвертого курс) показали своє вміння, талант на сцені , а головне – проявили щире ставлення до пам’яті тих, хто загинув за честь і волю України.

 

Молодіжний фестиваль технічної творчості

«Світ твоїх технічних захоплень»

З метою виявлення технічно обдарованих дітей, підтримки дитячої та юнацької технічної творчості, вдосконалення інтелектуального потенціалу молоді в Технічному коледжі ТДТУ імені Івана Пулюя відбувся молодіжний фестиваль технічної творчості «Світ твоїх технічних захоплень».

Конкурси за напрямками технічних захоплень (інженерна механіка, автомобільна справа, радіоконструювання, комп’ютерна техніка, маркетинг та менеджмент);

У програмі фестивалю: Технічні та мистецькі виставки.