Циклова комісія автомобільних перевезень організувала цікавий і змістовний відпочинок для студентів спеціальності «Організація перевезень та управління на автотранспорті» в рамках декади, присвяченої Дню автомобіліста.

Майбутні спеціалісти мали нагоду продемонструвати свій професіоналізм та креативність в конкурсах «Перевір реакцію» та «Читай дорогу»: студенти перевіряли знання з правил дорожнього руху та розвивали моторику; конкурс «На крутих віражах» визначив переможця із дисципліни «Організація автомобільних пасажирських та вантажних перевезень».

В конкурсах «Відгадай деталь автомобіля» та «Чому? Як? Навіщо?» виборювали перемогу найбільш обізнані. Результати були непередбачуваними: першо впевнено та швидко знаходили відповіді.

Для перевірки фізичної сили та витривалості студентів були організовані козацькі забави. Студенти групи ОТП-413 посіли перші місця у підніманні гирі (Гуменний Володимир) та у підтягуванні на перекладині (Чернецький Руслан). У перетягуванні канату І місце виборола група ОТП-413п. Цікавими і захоплюючими були змагання з волейболу та з футболу.

Переможцями інтелект-шоу «Авторинг» під назвою «Хід королеви», яке проходило у фойє коледжу, стали студенти групи ОТП-111 – наймолодші, проте найспритніші. Перевірку на майстерність пройшли учасники в конкурсі «Майстри тюнінгу». Група ОТП-111 встановила свій рекорд у конкурсі «Без слів», в якому потрібно було жестами проілюструвати своїм одногрупникам тему пісні.

Під час автошоу «Автобан» старшокурсники демонстрували свої водійські вміння. Хлопці заїжджали на штучні естакади, здійснювали заїзд на стоянку, рух на підйомі, демонстрували, як правильно дотримуватись показів регулювальника. Родзинкою цього дня були розповіді учасників про свої автомобілі, про перші поїздки, перші ремонтні роботи, переваги та недоліки певних марок автомобілів.

Студенти та працівники коледжу з радіогазети та стінгазет дізнавались про новини в галузі автомобільних перевезень та автотранспорту.

Завершальним етапом була концертна програма, в якій свої співочі, танцювальні та музичні таланти розкривали студенти груп ОТП-111, ОТП-211, ОТП-311, ОТП-413п. Третьокурсники (гр.ОТП-313п) поставили патріотичний танець під пісню «Незалежність». Особливо відзначились студенти 4-го курсу (гр.413п), які самотужки підготували кілька номерів, зокрема, танець про незгасаючу любов солдата та коханої дружини.

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами.

 

 {gallery}news/2015/2015_11_22/pix{/gallery}