Учні Підволочиського і Скалатського ліцеїв здійснили навчально-ознайомчу екскурсійну поїздку в Технічний коледж. Для учнів професії «Слюсар з обслуговування автомобілів» це була чудова нагода познайомитись з одним з найкращих закладів вищої освіти, яку багато хто з них збирається отримати.

 

Екскурсія була організована головою та викладачам циклової комісії «Автомеханічних дисциплін». 

Під час екскурсії викладачі колежду провели бесіди з учнями про важливість не зупинятись на досягнутій робітничій спеціальності і потребі продовжити навчання. Показали аудиторії коледжу, де займаються студенти, навчальні посібники і технічні засоби навчання.

 

Розповіли про те, наскільки складна сучасна автомобільна техніка і як багато треба знати, щоб успішно працювати в сфері експлуатації і обслуговування автотранспортних засобів.

 

Продемонстрували матеріальну базу коледжу, яка дає можливість кожному освоїти певну сферу знань відносно своїх уподобань.

 

Показали навчальні стенди, виготовлені руками студентів в якості дипломних і курсових проектів, котрі використовуються для проведення занять з автомеханічних дисциплін.

За день, проведений в Технічному коледжі, учні відчули атмосферу вищого навчального закладу, мали змогу побачити як відбувається процес навчання студентів, поспілкуватись з ними. Багато учнів після побаченого заявили про готовність продовжити навчання в нашому коледжі.

Також викладачі циклової комісії автомеханічних дисциплін провели обговорення з викладачами і майстрами ліцеїв деяких питань викладання автомобільних дисциплін і організації виховної роботи.