21-23 березня 2018 року на  базі Хмельницького національного університету    проходив ІІ етап XV Всеукраїнської олімпіади з  «Програмування мікро-програмних автоматів та мікроконтролерних систем» серед студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації  України.

В олімпіаді приймали участь 39 команд з 23 навчальних закладів, серед яких 20 – ВНЗ  ІІІ-ІV рівнів акредитації і 3 -  ВНЗ  І-ІІ рівнів акредитації. Технічний коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя був представлений на олімпіаді двома командами:

  • команда № 1 (ArduTeam): Пелішко Максим – гр. КН-221 та Салійчук Володимир – гр. КН-221;
  • команда № 2 (TechnoGeek): Радчук Дмитрій – гр. ОКС-406 та Костирська Ірина – гр. ОКС-406.

Учасникам олімпіади були запропоновані конкурсні завдання з наступних розділів навчальної програми:

  • проектування автоматів з жорсткою та мікропрограмною логікою;
  • програмування мікропрограмних автоматів;
  • програмування мікроконтролерних систем.

На Олімпіаду виносились задачі практичного та експериментального характеру. Для виконання завдань учасникам були необхідні робочі місця з наступним обладнанням: персональні комп'ютери, програмне середовище Arduino IDE (версія 1.0.5 або вище), модулі Arduino UNO і Arduino MEGA, датчики DS18B20, DHT22 (або DHT11), BMP180, індикатор LCD 1602 (контролер HD44780), Ethernet Shield на основі контролера ENC28J60, Bluetooth пристрій HC-05. 

У напруженій боротьбі команда № 1 Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя у складі Пелішка Максима та Салійчука Володимира під керівництвом викладача Недошитка Андрія Григоровича виборола перше місце серед усіх команд, представлених на олімпіаді.

Вітаємо команду Технічного коледжу ТНТУ ArduTeam, яка виявила справжній бійцівський характер, довела в апеляційних батлах досконалість свого рішення завдання найвищої складності і зайняла перше місце в загальному рейтингу.

 

Офіційні результати

ІІ етапу XV Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни

“Програмування мікропрограмних автоматів та мікроконтролерних систем”

 

Логін

Склад команди

Керівник

Навчальний заклад

Кількість

балів

Місце

1.                     

ArduTeam

Салійчук Володимир Миколайович

Пелішко Максим Русланович

Недошитко Андрій Григорович

Технічний коледж ТНТУ

50

1

(*1 Т/К)

2.                     

puifua1

Кур Максим Володимирович

Сав’як Назар Васильович

Козленко Микола Іванович

ДВНЗ «Прикарпарський національний університет імені Василя Стефаника»

47

2

(*1 ВНЗ)

3.                     

KKSM1

Швець Віталій Васильович

Фарина Артем Петрович

Мясіщев Олександр Анатолійович

Хмельницький національний університет

44

3

(*2 ВНЗ)

4.                     

kpi_dk_41

Буйніч Богдан Ігорович

Пунов Євгеній Андрійович

Корнєв Володимир Павлович

НТУУ «КПІ»

43

4

(*3 ВНЗ)

5.                     

puifua2

Риснюк Олег Віталійович

Тимощук Владислав Володимирович

Мельничук Степан Іванович

ДВНЗ «Прикарпарський національний університет імені Василя Стефаника»

40

5

6.                     

KKSM2

Судома Ігор Віталійович

Мурава Вячеслав Миколайович

Мясіщев Олександр Анатолійович

Хмельницький національний університет

37

6

7.                     

Quartz

Фіалко Володимир Вікторович

Неділенко Валерій Іванович

Колосов Володимир Романович

ВСП Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка»

34

7

(*2 Т/К)

8.                     

Golang110

Рижук Андрій Вікторович

Петросян Арсен Русланович

Петросян Руслан Валерікович

Житомирський державний технологічний університет

33

8

9.                     

DualCard

Работа Владислав Андрійович

Здоровецький Ігнат Володимирович

Зеленьова Ірина Яківна

Запорізький національний технічний університет

32

9

10.                  

NTU_KHPI-1

Бєлоусов Павло Миколайович

Волошин Денис Геннадійович

Ліпчанський Максим Валентинович

Харків, Національний технічний університет

32

9

11.                  

SSU_SUMY

Петренко Роман Віталійович

Дударенко Вадим Олександрович

Панич Андрій Олександрович

Сумський державний університет

30

10

12.                  

test228322

Таранцов Михайло Андрійович

Павлішин Микита Алімович

Сгадов Сергій Олександрович

Запорізький національний технічний університет

27

11

13.                 

KNURE1

Голіков Максим Олегович

Гусак Олексій Андрійович

Галкін Павло Вікторович

Харківський національний універ-ситет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

25

12

14.                  

LV_KSM_31

Здебський Дмитро Васильович

Льода Мар’ян Романович

Колосов Володимир Романович

ВСП Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка»

22

13

(*3 Т/К)

15.                  

KNTU1

Зюба Ігор Валерійович

Котлярова Дар'я Олександрівна

Лебеденко Юрій Олександрович

Херсонський національний технічний університет

21

14

16.                  

KNTU3

Гурнак Максим Андрiйович

Лукашевич Денис Сергiйович

Омельчук Антон Анатолійович

Херсонський національний технічний університет

21

14

17.                  

NTU_KHPI-3

Шушляков Олександр Дмитрович

Петров Даніїл Максимович

Даниленко Олек-сандр Федорович

Харків, Національний технічний університет

21

14

18.                  

nuwm_akit

Вержиковський Олександр Петрович

Остапчук Вадим Валентинович

Реут Дмитро Тагірович

НУ водного господарства та природокористування, м. Рівне

21

14

19.                  

TechnoGeek

Радчук Дмитрій Антонович

Костирська Ірина Василівна

Недошитко Андрій Григорович

Технічний коледж ТНТУ

21

14

20.                  

KKSM3

Ничик Вадим Юрійович

Повх Андрій Ігорович

Чешун Віктор Миколайович

Хмельницький національний університет

15

15

21.                  

moskalov

Москальов Вадим Олександрович

Рискаль Владислав Вікторович

Філімонов Сергій Олександрович

Черкаський державний технологічний університет

15

15

22.                  

stydent

Лагодзя Руслан Анатолійович

Топка Інна Олексіївна

Філімонов Сергій Олександрович

Черкаський державний технологічний університет

15

15

23.                  

Dav1nchi

Гончар Микола Олександрович

Шилан Тарас Федорович

Іщенко Іван Анатолійович

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова

14

16

24.                  

kheu_team2

Онищук Т.П.

Бистрицький О.С.

Бойчук Антоніна Анатоліївна

ПВНЗ «Хмельницький економічний університет»

11

17

25.                 

KNURE3

Стеблівський  Олександр Сергійович

Якименко Олександр Володимирович

Галкін Павло Вікторович

Харківський національний універ-ситет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

11

17

26.                  

Qwertyuiop

Струтинський Петро Ігорович

Каліновський Роман Михайлович

Ігнатєв Ігор Васильович

Тернопільський національний економічний університет

11

17

27.                  

UEP-2

Лєшко Вячеслав Андрiйович

Петров Ігор Валерійович

Желавський Олег Борисович

ПВНЗ Університет економіки і підприємництва, м. Хмельницький

11

17

28.                 

KNURE2

Пругер  Ілля Микитович

Хмелик Олег Генадійович

Галкін Павло Вікторович

Харківський національний універ-ситет радіоелектроніки (ХНУРЕ)

9

19

29.                  

kheu_team3

Тарановський М.П.

Панфілов Н.І.

Бойчук Антоніна Анатоліївна

ПВНЗ «Хмельницький економічний університет»

8

20

30.                  

UEP-1

Рулик Максим Миколайович

Самчук Андрiй Андрiйович

Потапкіна Леся Володимирівна

ПВНЗ Університет економіки і підприємництва, м. Хмельницький

7

21

31.                  

Diorion

Нагірняк Олександр Миколайович

Харченко Мирослав Олегович

Хливнюк Микола Григорович

Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова

6

22

32.                  

КІКЦНТУ1

Белінський Костянтин Юрійович

Оленич Вадим Миколайович

Приходько Лідія Миколаївна

Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ

6

22

33.                  

КІКЦНТУ2

Назаренко Андрій  Олегович

Конончук Максим Сергійович

Кравець Євген Юрійович

Кропивницький інженерний коледж ЦНТУ

6

22

34.                  

kheu_team1

Гжибовський С.В.

Сухий В.С.

Бойчук Антоніна Анатоліївна

ПВНЗ «Хмельницький економічний університет»

5

23

35.                  

UEP-3

Валерко Максим Вікторович

Стан Олег Сергійович

Потапкіна Леся Володимирівна

ПВНЗ Університет економіки і підприємництва, м. Хмельницький

5

23

36.                  

CHDTU

Сторчак Анатолій Вячеславович

Філімонов Сергій Олександрович

Черкаський державний технологічний університет

0

 

37.                  

KNTU2

Подхалюзін Максим Євгенійович

Младзієвський Андрій Віталійович

Омельчук Антон Анатолійович

Херсонський національний технічний університет

0

 

38.                  

NTU_KHPI-2

Челак Віктор Володимирович

Горгосталь Олексій Володимирович

Скородєлов Воло-димир Васильович

Харків, Національний технічний університет

0

 

39.                  

SSU-SUMY2

Новіков Олександр Олександрович

Папета Артем Олегович

Леонтьєв Петро Володимирович

Сумський державний університет

0

 

* ВНЗ – призери серед команд вищих навчальних закладів                           *Т/К – призери серед команд коледжів і технікумів